Autószerelő állásajánlat

Autószerelés, karosszéria, gumiabroncsok, diagnosztika, ügyfélkapcsolat?

Ha új kihívást keres, válassza Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő autószervizét!

A Green Car Prémium Szerviz egy teljes körű autószerviz: legyen szó autószerelésről, gumiabroncsok szereléséről és értékesítéséről, baleset esetén akár teljes körű kárügyintézésről vagy ózonos autóklíma tisztításról – szeretettel várjuk Ügyfeleinket! Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően viszont számos új területre keressük kollégáinkat, így ha Ön kiváló szakmai tudással rendelkezik az autószerelés valamely területén, várjuk Önt csapatunkba!

Ügyfeleink sokkal többet várnak el tőlünk, mint egy hagyományos autószerviztől, hisz mi magunk is többek vagyunk. Éppen ezért egyedülálló szolgáltatásokat nyújtunk kollégáinknak is:

Milyen velünk dolgozni? Élje át Ön is!

Mi mindannyian szeretjük az autókat és a szervizt, szenvedélyesen törekszünk a tökéletesre. Legyen Ön is csapatunk tagja és dolgozzon velünk!

A MUNKAVÁLLALÓ FELADATA:
Személy és kisteherautók magas szintű szervizelése, időszakos és eseti javítása. Az autószereléshez kapcsolódó szervizfeladatok ellátása, állandó és folyamatos kapcsolattartás a Munkafelvevőkkel.

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELE:

  • Autószerelő, Autószerelő technikus végzettség
  • minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Referenciák (eddigi munkahelyek) megjelölése és/vagy referencia levél

ELŐNYT JELENT:

  • A szakma iránti elhivatottság
  • Nagyfokú precizitás
  • Diagnosztikai berendezések ismerete
  • Autóelektronikai műszerész szakképesítés
  • Az önálló munkavégzés
  • A pontos és precíz szerviztevékenység
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Word, Excel, Office programok)
  • Rendezett megjelenés

BÉREZÉS:

  • Nettó 400,000 – 600,000 Forint között
  • Tapasztalattól és teljesítménytől függően

Mi lesz azután, hogy jelentkezik hozzánk?

Készen áll? Itt jelentkezhet hozzánk!

Csak töltse ki Ön is az alábbi űrlapot, személyes adatai megadására figyeljen. Rövidesen jelentkezünk!

    Önéletrajzát itt csatolhatja jelentkezéséhez: (nem kötelező)